Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie organizuje studia podyplomowe “Efektywna komunikacja w biznesie”, których celem jest dostarczenie praktycznej wiedzy z zakresu komunikacji w biznesie.

Przedmiot: “Corporate Social Responsibility w komunikacji biznesowej” wykłada Izabela Dyakowska, ekspertka wolontariatu pracowniczego & CSR.

Pozostałe przedmioty to: Event Marketing, Komunikacja managerska, Komunikacja w biznesie, Narzędzia budowania społeczności internetowych, Negocjacje handlowe, Prezentacja i wystąpienia publiczne, Promocja sprzedaży, Psychologia rozwiązywania konfliktów, Psychologia wywierania wpływu, Public Relations, Reklama i jej narzędzia, Sponsoring jako narzędzie komunikacji, Uwarunkowania kulturowe zachowań biznesowych, Zaawansowana komunikacja w biznesie, Zaawansowane negocjacje handlowe.

W trakcie studiów uczestnicy poznają metody i techniki efektywnej komunikacji w kontaktach biznesowych krajowych oraz międzynarodowych. Zdobywają i rozwijają również kompetencje osobiste niezbędne do skutecznego funkcjonowania w świecie biznesu i realizowania zadań zawodowych wewnątrz organizacji.
Studia skierowane są do przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw.

Więcej informacji: http://www.chodkowska.edu.pl/

 

Autorka wpisu

Dodaj komentarz