Networking przedsiębiorców i edukatorów Legionowa wokół rynku pracy przyszłości

Networking przedsiębiorców i edukatorów Legionowa wokół rynku pracy przyszłości

To był dzień! 20 marca 2018, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo mieliśmy zaszczyt gościć Martę Gawinek Dagargulia z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet podczas V sesji networkingowej dla lokalnych przedsiębiorców i pracodawców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i placówek edukacyjnych. To była czysta prowokacja do tego, aby przyjrzeć się  jak zmienia się praca już dzisiaj i co może wydarzyć się w związku z tym w przyszłości, ale też – jakie innowacje tworzą biznes i edukacja, po co inwestować w sieci lokalne i jak korzystać z zasobów ogólnopolskiej Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Spotkanie otworzył Prezydent Legionowa Roman Smogorzewski. Smaczny obiad zawdzięczaliśmy kucharzom pod batutą RaBARbar  Centrum Integracji Społecznej w Legionowie. To była wyjątkowa sytuacja z  atmosferą sprzyjającą do zapoznania się i współpracy. Na zakończenie sesji zostały wylosowane przez uczestników dwa zaproszenia na majową Konferencję o wartości 600 złotych ufundowana przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet! Warto było się spotkać, poznać, spędzić ten czas razem.

[cycloneslider id=”networking-20-03-2018″]

V spotkanie networkingowe odbyło się w ramach Projekt: „Edukacja zawodowa w szkołach trampoliną do zrównoważonego rozwoju kadry na legionowskim rynku pracy” Towarzystwa Amicus, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

#legionowoedukacjapraca #Legionowo #Amicus #siećprzedsiębiorczychkobiet
#
networking
 #kobiety #rynekpracy

Więcej >>>
Foto: Elżbieta Królikowska

 

Autorka wpisu


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/fiwp/public_html/bgood2/wp-content/themes/themeforest-16869357-infinite-responsive-multipurpose-wordpress-theme-wordpress-theme/infinite/comments.php on line 60

Dodaj komentarz