Wykładowca wolontariatu pracowniczego na Akademii Leona Koźmińskiego

logo koźmiński dyakowskaStudia podylomowe „CSR. Strategia odpowiedzialnego biznesu” są efektem ścisłej współpracy Zespołu ds. zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu PwC z Centrum Etyki Biznesu i Innowacji Społecznych Akademii Leona Koźmińskiego. Grono wykładowców złożone jest na tym kierunku z największych autorytetów w dziedzinie CSR, którzy tworzyli podstawy rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce.

W tym roku do grona wykładowców dołączyła Izabela Dyakowska – właścicielka  bGOOD Consulting, prezeska Instytutu Wolontariatu Pracowniczego, autorka Bloga o wolontariacie pracowniczym & CSR. By dzielić się swoją ekspercką wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem z zakresu wolontariatu pracowniczego, który w Polsce współtworzyła. To unikalna okazja do poznania szerszych perspektyw wolontariatu pracowniczego, jego społecznego znaczenia oraz wskazówek od czego zacząć i jak to zrobić dobrze, żeby nie popsuć i mieć na względzie zarówno człowieka, jak i szerokie horyzonty.

W studiach podyplomowych „CSR. Strategia odpowiedzialnego biznesu” co roku uczestniczą przedstawiciele największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. W poprzednich pięciu edycjach brały udział takie firmy, jak Bank Zachodni WBK, Grupa Żywiec, IKEA, KGHM Polska Miedź, Orange, PGNiG, PKO BP, Poczta Polska, Polpharma, Provident – łącznie ponad 160 absolwentów.


Autorka wpisu

Dodaj komentarz