O organizacji odpowiedzialnej w projekcie „Pracodawca Marzeń: jak przyciągnąć i utrzymać utalentowanych pracowników”, Vistula Executive Education (VEE).

Dziękuję za zaproszenie do grona wykładowców programu „Pracodawca Marzeń. Jak przyciągnąć i utrzymać utalentowanych pracowników”, będącego częścią Vistula Executive Education (VEE). Mam przyjemność poprowadzić tutaj dla Państwa zajęcia o odpowiedzialnej organizacji w zmieniających się czasach. Bardzo serdecznie zapraszam.

Vistula Executive Education (VEE) to nowy typ szkoły dla menedżerów skoncentrowanej na praktycznych umiejętnościach w zakresie rozwijania i prowadzenia biznesu. Twórcą i liderem VEE jest profesor Witold Orłowski, rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, wybitny ekonomista, doradca największych przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. Dyrektorem szkoły jest Adam Jasser, były szef urzędu antymonopolowego, doradca do spraw gospodarczych rządu i wieloletni dyrektor w ThomsonReuters. W ramach oferty edukacyjnej VEE poznasz nowe idee i globalne trendy, zainspirujesz się do działania, odkryjesz genezę sukcesów i porażek setek liczących się na świecie przedsiębiorców.

Dlaczego to takie ważne? Polski rynek pracy zmienił się w ostatnich latach z rynku pracodawcy na rynek pracownika. Oczekiwania nowego pokolenia, wzrost wymagań klientów oraz konkurencyjności wymuszają na wielu organizacjach zmianę sposobu pozyskiwania oraz utrzymywania pracowników. Jak wynika z ostatnich badań Instytutu Gallupa, aby organizacje były bardziej opłacalne, wydajne, zorientowane na klienta i dynamicznie się rozwijały, pracownicy powinni identyfikować się z firmą, a także czuć się za nią odpowiedzialni na równi z zarządem bądź właścicielami. Dzięki wiarygodnej i spójnej marce pracodawcy, Twoja firma będzie mogła pozyskać i utrzymać zmotywowanych pracowników bardziej marką aniżeli wynagrodzeniem – badania wykazują, że angażujący pracodawcy mogą płacić nieco poniżej rynku, bez ryzyka, iż utracą najlepszych pracowników. Dobroczynne skutki wiarygodnej marki wpływają na wiele obszarów działalności organizacji, a co najważniejsze przekładają się na wyniki biznesowe. Celem programu jest przybliżenie uczestnikom kwestii związanych z budową spójnej i wiarygodnej na rynku marki pracodawcy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych aspektami strategicznymi jak i operacyjnymi budowania wiarygodnej i spójnej marki.

Więcej na stronie Vistula Executive Education: http://vee.edu.pl

Autorka wpisu

Dodaj komentarz