O CSR i HR podczas Gali VIII Rankingu Odpowiedzialnych Firm Gazety Prawnej

 

 W dniu 24 kwietnia 2014 r., w Hotelu Polonia Palace podczas Gali ogłoszenia VIII Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2014 uczestniczyliśmy w panelu dyskusyjnym “CSR i HR – w poszukiwaniu synergii”.

Debata HR i CSRUczestnikami tej rozmowy o obecnej sytuacji i wyzwaniach pracodawców byli m.in. Izabela Dyakowska z Instytutu Wolontariatu Pracowniczego, Irena Pichola z PwC, Mirella Panek-Owsiańska z Forum Odpowiedzialnego Biznesu, dr Bolesław Rok z Akademii Leona Koźmińskiego. Debatę poprowadziła Natalia Ćwik z Go Responsible.

Eksperci rozmawiali o tym jak wygląda i dokąd zmierza współpraca działów HR i CSR, co znaczy dzisiaj efektywne zarządzenie personelem i zaangażowanie pracowników. Wiodącym tematem był wolontariat pracowniczy jako źródło siły organizacji i jako wyzwanie. Gdzie podziały się wartości i jak bardzo są ważne. Co daje etyka w biznesie, jakie są jej atuty i cena. Słowem – było o nowoczesnym zarządzaniu w obszarze synergii CSR i HR.

Gośćmi specjalnymi byli przedstawiciele z krajów, w których CSR ma długą i bogatą historię – Staffan Herrström, Ambasador Szwecji w Polsce oraz Lukas Beglinger z londyńskiego biura PwC.

Więcej informacji: http://www.gazetaprawna.pl/

Autorka wpisu

Dodaj komentarz