Ekspertka w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych LEWIATAN

Izabela Dyakowska, ekspertka wolontariatu pracowniczego i społecznego zaangażowania pracodawców, uczestniczy w grupach eksperckich PKPP Lewiatan.

W dniu 28. czerwca 2011 roku Izabela Dyakowska uczestniczyła, na zaproszenie Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatana, w warsztacie eksperckim projektu „Czy dialog na pewno się opłaca?”. Owocem prac grona ekspertów projektu była m.in. Wydarzeniu patronował THINK TANK oraz Deloitte.

W dniu 31 sierpnia 2011 roku w Warszawie Izabela Dyakowska uczestniczyła w warsztacie eksperckim organizowanym w partnerstwie z firmą Deloitte w ramach projektu „Promocja zaangażowania przedsiębiorstw w budowę kapitału społecznego w Polsce poprzez wykorzystanie narzędzi CSR”.
Efektem tego spotkania było opublikowanie Raportu nt. błędów, ograniczeń, oraz optymalnych sposobów komunikacji z  interesariuszami w Polsce.

PKPP Lewiatan skupia się na promocji dialogu społecznego jako kluczowego elementu w budowie strategii społecznej odpowiedzialności. Dzięki zaangażowaniu wielu ekspertów z bogatym doświadczeniem planowane jest opracowanie kompleksowego narzędzia, za pomocą którego firmy będą mogły w prosty sposób dokonać identyfikacji i mapowania interesariuszy oraz określać najbardziej optymalne  formy dialogu z każdą z grup.

Autorka wpisu

Dodaj komentarz