Ekspert wolontariatu pracowniczego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi

Uniwersytet Medyczny w Łodzi podjął się realizacji wolontariatu pracowniczego oraz wspierania działaniami wolontaryjnymi  Zespołu Domowej Opieki Hospicyjnej – Caritas w Łodzi na mocy porozumienia o wolontariacie pracowniczym podpisanego przez Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i prof. dr hab. Pawła Górskiego oraz Dyrektora Caritas Archidiecezji Łódzkiej ks. Jacka Ambroszczyka w dniu 12 października 2010 r.

W ramach programu władze Uniwersytetu Medycznego  zadeklarowały gotowość wsparcia organizacyjnego oraz instytucjonalnego wszelkich działań wolontaryjnych podejmowanych  przez pracowników i studentów Uniwersytetu w ramach projektu.

W ramach rozwoju wolontariatu pracowniczego Izabela Dyakowska została zaproszona w dniach 30-31. sierpnia 2012 roku do poprowadzenia szkolenia strategicznego dla pracowników Uniwersytetu Medycznego i Fundacji dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. To pierwsza w Polsce taka inicjatywa instytucji publicznej, uczelni państwowej.

Program Wolontariatu Pracowniczego ma na celu zachęcenie pracowników, pracowników emerytowanych i studentów uczelni do wspierania swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami,  przedsięwzięć społecznych mających na celu szerzenie idei hospicyjnej w społeczności lokalnej i pracy na rzecz ZDOH-Caritas oraz na rzecz społeczności łódzkiej.

 

Autorka wpisu

4 odpowiedzi
 1. Forr most up-to-date information you have to go to see internet
  annd on world-wide-web I founmd thiks ssite aas a best websitfe foor ewest updates.

 2. My spouse and I stumbld oer here coming froom a different web page andd thougght I shoud
  check things out. I like what I seee soo now i amm following you.
  Loook forward tto going over youur web pge yett again.

 3. If some oone wwants expert vview about blogging and site-building afterwar i
  advfise him/her to go to see thgis weblog, Keep uup tthe fastidius job.

Dodaj komentarz