W dniu 25.11.2014 r., w Warszawie odbyło się pierwsze w Polsce wydarzenie poświęcone ekonomii współpracy dla biznesu. To była wyjątkowa okazja, żeby poznać i posłuchać czołowych ekspertów i ewangelistów ekonomii współpracy w Polsce oraz każdego zainteresowanego tematem. To wydarzenie dla ludzi, którzy czują Zmiany. Dla wszystkich, którzy myślą strategicznie o rozwoju swojej firmy i swojej kariery. Dla ludzi, którzy są liderami w biznesie.
Zmienia się 2015

Szczególnie interesujący był otwarty panel dyskusyjny: Nowa kultura interakcji – Prosumenckość i rozproszone zarządzanie, którego gośćmi byli:
Bolesław Rok – Akademia im. Leona Koźmińskiego
Izabela Dyakowska – Instytut Wolontariatu Pracowniczego
Artur Nowak-Gocławski – grupa ANG
Tomasz Kropiewnicki – Toastmasters
Konrad Olesiewicz – STE Economics
Paweł Sroczyński* – Cohabitat
Marcin Giełzak* – We The Crowd

Ekonomia współpracy sprawia, że prosumenckość wchodzi na zupełnie nowy poziom. Zachodzą jedocześnie diametralne zmiany w filozofii zarządzania. Coraz szybsze zmiany i konkurencja sprawiają, że firmy muszą być bardziej uważne, innowacyjne i elastyczne. Nowe rozproszone systemy zarządzania takie jak holakracja czy open innovation diametralnie zmieniają reguły gry i stosunki pracownicze.
Jak zmieni się zarządzanie? Co w związku z tym oznacza „angażować” czy „społeczność”? Gdzie szukać inspiracji? Między innymi na te pytania padło wiele ciekawych odpowiedzi.

Więcej >>>

Autorka wpisu

1 odpowiedź

Dodaj komentarz