Pomysł cyklicznych spotkań podmiotów prowadzących działalność gospodarczą z przedstawicielami gminy wyszedł od samych przedsiębiorców. Po raz pierwszy pojawił się w trakcie spotkań organizowanych w drugiej połowie 2016 roku w ramach tworzenia Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Jabłonna i kontynuowanych w 2017 r.


Spotkanie miało miejsce 12 października 2017 r w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie i było okazją do przybliżenia strategii gminy i planów rewitalizacji, obszarów współpracy z udziałem przedsiębiorców, m.in.: ekologia, odpowiedzialny biznes, turystyka, kobiety w biznesie.  Spotkanie rozpoczął Wójt Gminy Jarosław Chodorski. Zagadnienia strategiczne przybliżyła Urszula Herbich z Urzędu Gminy wraz z Wojciechem Nowosińskim, Radnym Gminy Jabłonna i przedsiębiorcą oraz z Markiem Wojtachnią. Gośćmi specjalnymi byli dr Patryk Haja z Centrum badawczego PAN „KEZO” oraz Paulina Bednarz z Instytutu Wolontariatu Pracowniczego. Całość prowadziła Izabela Dyakowska.

Więcej:  www.jablonna.pl

Autorka wpisu


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/fiwp/public_html/bgood2/wp-content/themes/themeforest-16869357-infinite-responsive-multipurpose-wordpress-theme-wordpress-theme/infinite/comments.php on line 60

Dodaj komentarz