CSRtt.pl_2014

W dniu 29 maja na odbył się II Ogólnopolski Kongres CSR w Warszawie i kilkanaście eksperckich wystąpień realizowanych w ramach ścieżki wspólnej oraz 3 ścieżek warsztatowych dla korporacji i dużych firm, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla organizacji pozarządowych. Można było podczas tego spotkania poznać trendy CSR na Świecie i w Polsce, dowiedzieć się w jakich kierunkach podąża CSR, jakie wyzwania będą stawiane wobec osób odpowiedzialnych za CSR. Poznaliśmy 10 najważniejszych powodów wraz z argumentacją i jej potwierdzeniem dla CSR oraz bilans CSR – ocenę pełnych kosztów i zysków, korzyści z działań CSR i tego jak je podliczyć, by były efektywne i satysfakcjonujące.

Podczas tegorocznego Kongresu miał miejsce warsztat Izabeli Dyakowskiej, włascicielki bGOOD Consulting – w godzinach 16:15 – 16:50! Temat warsztatu: Pracownicy zaangażowani CSR. Jak zachęcać pracowników do współpracy, jak budować zainteresowanie i zrozumienie dla działań CSR.

Więcej informacji: http://www.csrtt.pl 

CSRtt.pl_29.05.2014

Autorka wpisu


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/fiwp/public_html/bgood2/wp-content/themes/themeforest-16869357-infinite-responsive-multipurpose-wordpress-theme-wordpress-theme/infinite/comments.php on line 60

Dodaj komentarz